Lukuabi

Lukuabi teenused Tallinnas ja Harjumaal.

Tuleme kohale 30 minuti jooksul!
Helista Telli tagasikõne
24h

Telli lukuabi

Saada enda kontakt andmed ning võtame Teiega ühendust, tuleme kohale ning lahendame probleemid.

Lukuabi luku avamine Tallinnas

Kas teil on vaja taastada juurdepääs oma kodule, kontorile või autole või soovite parandada oma kodu turvalisust kvaliteetsete asendus lukkude ja võtmetega, oleme siin, et pakkuda teile kõike mida vajate. Pakume teile tooteid ja teenuseid mis aitavad teil pääseda olukorrast kus olete kaotanud ligipääsu oma seifile, autole või majale..

Kõigi meie teenuste kohta leiate lisateavet allpool. Võite meiega ühendust võtta igal ajal, kasvõi öösel kell kolm. Oleme alati valmis aitama oma kliente professionaalse lukkseppade meeskonnaga, kellel on suured kogemused ja vajalikud ressursid, et jääksite rahule iga kord kui külastame. Oleme aidanud kliente igasuguste probleemidega.

Lukuabi Tallinnas ja Harjumaal

Püüame alati pakkuda parimat lukuabi teenust piirkonnas Tallinn ja Harjumaa. Seda on võimalik saavutada pakkudes kohest abi kõigile klientidele kelle sooviks on luku vahetus, luku paigaldus ja hooldus. Kasutame lukuabi pakkumisel tipptehnoloogiat. Kliendid võivad meile helistada oma ukselukkude regulaarseks hoolduseks ja kulunud lukkude uuendamiseks. Kohaliku ettevõttena jõuame igale aadressile ligikaudu 30 minuti jooksul.

lukuabi tallinnas

Lukuabi teenused

Meie teenuste hulka kuuluvad igat tüüpi signalisatsioonisüsteemide paigaldus, lukkude, aknalukkude, uksesulgurite, uste avamissüsteemide vahetus kui ka lukkude remont ja võtmete valmistamine. Kui olete kogematta kaotanud võtme või lukustanud ennast rõdule, meie lukuabi luku meistrid tulevad kohale ja avavad luku.

Lukuabi hinnakiri

Teenused Hind
Luku avamine alates 9€
Autoukse avamine alates 15€
Seifi avamine alates 15€
Luku vahetus 15€
Luku paigaldus alates 25€
Väljakutse alates 15€
Tallinnast välja 1€ km
Öötariif 22.00 07.00 15€

Lukuabi

Meie lukuabi lukusepad keskenduvad klientide rahulolule ja hoolitsevad selle eest, et tehtud töö oleks puhas ja täpne. Tallinna lukuabi võib aidata erinevates olukordades ja pakkuda teile lukuspetsialisti palkamisel turvalisust. Meie pakutavad lukud on kvaliteetsed nt. abloy või cisa ning lukkude paigaldus, remont, avamine ja väljakutse hinnad ei ole konkurentidega võrreldes kallimad. Pigem on meie meistri teenus soodne. Lukuabi lukkude remont, paigaldamine ja avamine on teenus mis on kiiresti kättesaadav ning teenustele kehtib ka garantii.

Lukuabi autole

Kui teil on tarvis lukuabi autole siis oleme saadaval 24h ning enamasti reageerime 30 minuti jooksul. Hinnad on natuke erinevad öisel ajal 22.00-07.00 kuid olenemata kellaajast on meie teenused saadaval kiiresti ja 24h. Meie auto luku abi teenused on erinevad. Erinevat tüüpi lukkude avamine ja paigaldus on põhiliseks sooviks meie klientide poolt kuid samuti ka autovõtmete valmistamine. Senimaani oleme suutnud avada kõik autode lukud. Kui teie sõiduk ei käivitu ja vajab käivitusabi siis võite kutsuda lukuabi meistri appi. Auto lukuabi ja käivitusabi on saadavl 24h ning pakume teenustele ka garantii. Peamiseks tegevusalaks on Tallinn ja Harjumaa.

Lukkude avamine

Omame lukkude avamises pikaajalist kogemust mille jooksul on meitrid seisnud silmitsi ka kõige keerulisemate ülessannetega. Soovime pakkuda kliendile kiiret ja usaldusväärset teenindust seejuures säilitades kõrget kvaliteeti. Oleme valmis meeldivaks koostööks. Küsimuste tekkimisel võtke kindlasti ühendust siis saame teie probleemile leida mõistliku lahenduse.

Korduma Kippuvad Küsimused

Miks kasutada lukuabi?
Lukuabi ülesanne on parandada või asendada kahjustatud lukud, varuvõtmed, turva paigaldised ja palju muud. Olgu selleks siis lukus koduuks või uue kodu lukuvahetus, remont, lukuabi võib teie turvalisuse tagamiseks pakkuda erinevaid teenuseid.
Kas ma peaksin luku välja vahetama kui kaotan võtmed?
Jah me soovitame seda, kuigi on ebatõenäoline, et keegi leiab teie võtmed ja teab millist ust nendega avada on siiski ohutum kui vahetate vana luku uue vastu.
Kuidas lukuabi luku avab?
Enamasti saadakse lukk lahti muukimis tööriistadega, halvemal juhul tuleb lukku kahjustada ja see lahti puurida. Seifi avamine on natukene suurem täppisteadus kui tavaliste lukkude avamine seega võivad hinnad natuke erineda.
Kas pakute teenust ainult Tallinnas ja Harjumaal?
Hetkene piirkond kus kliente teenindame on Tallinn ja Harjumaa kuid soovikorral saame väikese ajaga kohale tulla ka Harjumaa ümbruses.
Millistel põhjustel soovitakse enamasti erakorralist ukse avamist?
Võib juhtuda, et teie kodu ukselukk on millegipärast muutunud kasutuskõlbmatuks või olete sootuks kaotanud võtme millega ust avada. Sellistel olukordadel on soovituslik kutsud spetsialist kes aitab teil luku avada enamasti ilma kahjustusteta.

Aitame teil luku avada juhul kui luku südamik on rikkis, poolik võti on südamikus, uks ei liigu, kõik võtmed on teadmata kadunud, uks on seestpoolt lukustunud, võti ei sisene lukusüdamikku. Nende probleemide puhul oleme võimelised ukse avama ilma komplikatsioonideta.
Millega peaksite meie teenuse tellimisel arvestama?
Juhul kui leiate ennast sulgenud ukse ees ning teil puudub teine võimalus et koju sisse pääseda siis soovitame teil ise muukimist või luku kahjustamist vältida ning kutsuda kohale professionaalid kes suudavad enamasti luku avada ilma kashjustusi tekitamata mis omakorda võimaldab teil kiiremini koju sisse pääseda. Tallinnas piires tuleme enamasti tuleme kohale 30 minuti jooksul.

Tuleks ka arvestada, et peaksite olema võimeline tõendada kinnisvaraga seotust või siis esitama isikut kas siis üürilepingu, müügilepingu, arve, politsei või isikut tõendava dokumendi abil.

Võtke ühendust

Pakume Teile kvaliteetset ja kiiret teenindust ööpäevaringselt.

Koostööpartnerid

Kui soovida kolida siis kolimisteenus tuleb appi üle kogu Eesti.
Erinevad koristusteenused juhul kui on tarvis aega kokku hoida.
Torud lekivad või vajavad vahetamist? Kutsu appi toruabi.

Lehekülg uuendatud: