Auto lukuabi Tallinnas ja Harjumaal

Kiire ja tõhus lahendus kadunud võtmete korral.

Tuleme kohale 30 minuti jooksul!
Helista Telli tagasikõne
24h

Telli auto lukuabi

Saada enda kontakt andmed ning võtame Teiega ühendust, tuleme kohale ning lahendame probleemid.

Kui palju võtab auto luku avamine aega?

Autovõtmete kaotamine ei pea alati olema suur probleem. Meie kompetentne auto lukuabi Tallinnas tuleb teile appi ning aitab avada auto ukse sõltumata selle margist või tüübist.

Meie töötajad jõuavad teie juurde 10–30 minuti jooksul ja aitavad taastada juurdepääsu teie sõidukile. Üldiselt toimub lukkude avamine mõne mintui jooksul ilma ust kahjustamata. Meie auto lukuabi meistrid on spetsialiseerunud erinevatele sõidukimarkidele ja lukusüsteemidele.

Unustasite võtmed ja teie uks sulgus?

Auto avamine toimub kahes etapis, tavaliselt ei kulu sellele rohkem kui paar minutit. Võib juhtuda, et lukk avatakse isegi vähem kui minutiga. Meie meistrid hoolitsevad oma töö juures, et teie sõiduk ei saaks kahjustada. See tähendab, et teie sõiduk jääb samasse seisundisse, mis ta oli enne luku avamist.

Esimene samm on ukse painutamine. See on vajalik lukule juurdepääsuks. Mehaanikud kasutavad spetsiaalset avamise seadet, mis tekitab ukse ja korpuse samba vahele väikese pilu. See on vajalik osa juurdepääsu taastamise juures ning ei kahjusta ukse konstruktsiooni.

Teine samm on avamine. Meister kasutab pikka ja tugevat traati mille otsas on konks, see haagitakse auto lingi taha ja avatakse uks. Vanemate sõidukite puhul, millel on uste lukustamiseks lukustusnupp, on teine ​​meetod lukustusnupu ülestõmbamiseks.

Auto omanik peab tõendama auto kasutamise õigust

Töötame seaduslikult ja ohutult, seetõttu on vaja sõiduki omanikult alati oma isiku ja sõiduki kasutamise õiguse tõendamist enne ukse avamist. Meie meistrid on professionaalsed ja kogenud, mistõttu suudavad nad lukud kiiresti ja tõhusalt avada.

Autovõtmete valmistamine

Aitame ka siis, kui autovõtmed on kadunud ja teil pole võtme koopiat. Meie auto lukuabi töömees toob vajadusel kaasa seadme, millega saab võtmest kohapeal teha koopia. Selleks eemaldatakse lukusüdamik mille põhjal luuakse uus võti mis toimib samamoodi nagu eelmine võti. Immobilisaatoriga võtme puhul tuleb auto pukseerida töökotta kus saab auto elektroonika ümber kodeerida. Kuna vajalik pole auto remont ja hooldus siis on teenus on kiire ja tõhus, ei kahjusta kere ning ei nõua signalisatsiooni vahetamist ning võtmete valmistamine toimub samuti kiiresti.

Hinnad algavad 15€ ning olenevalt töödest on teised teenused hinnastatud vastavalt meie hinnakirjale. Anname oma autolukkude töödele garantii

Professionaalne auto lukuabi Tallinnas on saadaval 24h. Helistage meile, avame teie luku ning saate juurdepääsu oma autole. Omame lukuabi teenuste pakkumisel pikka kogemust, keskendume kvaliteedile ning tuleme alati vastu kliendi erisoovidele.

Võtke ühendust

Pakume Teile kvaliteetset ja kiiret teenindust ööpäevaringselt.